Dzień Jeża


JEŻE. Stare jak świat, ściśle chronione i systematycznie ginące, sympatyczne kolczaste ssaki, współcześnie żyjące w ścisłym otoczeniu człowieka, międzynarodowo świętują swój dzień 10 listopada. Właśnie tego dnia, w sobotę, EKOSTRAŻ i Bar VEGA, serdecznie zapraszają na PIERWSZE WROCŁAWSKIE ŚWIĘTO JEŻY. 

Polecamy Państwa uwadze przepyszny wegański jeżowy tort, ciekawe wykłady, poruszający film (oficjalny specjalny pokaz filmu ZIEMIANIE – EARTHLINGS) i mądrą dyskusję o tym, co robimy zwierzętom w ogóle i jak bardzo źle to uzasadniamy. Przygotowaliśmy także mnóstwo jeżowych atrakcji – uczących dzieci wrażliwości wobec zwierząt.

JEŻE. Jeszcze nas zachwycają swoją obecnością, choć masowo cierpią i umierają w cieniu ludzkiego życia, dostrzeżone lub nie, będąc częścią ogólnego problemu z naszym powierzchownym i stronniczym stosunkiem do zwierząt. Świętujmy, że są z nami - w listopadową sobotę na wrocławskim Rynku! Niech żyją!


O 15:30, na koniec wrocławskiego Dnia Jeża, specjalny autoryzowany pokaz głośnego filmu Z I E M I A N I E (EARTHLINGS, http://earthlings.com/) – wstrząsającego epickiego dokumentu Shauna Monsona z muzyką MOBY’ego i narracją Joaquina Phoenixa o tym jak ludzie traktują innych Ziemian. Film zaprezentowany zostanie z dbałością o detale: w jakości DVD, w oryginalnej wersji językowej ze starannie przygotowanymi polskimi napisami.

Po filmie dyskusja o tym, co robimy zwierzętom i w jaki sposób to uzasadniamy.

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Pomóż zwierzętom

Serdecznie prosimy o pomoc zwierzętom ratowanym każdego dnia przez EKOSTRAŻ poprzez wpłatę darowizny na nasze konto bankowe.

Wydrukuj formularz wpłaty
Pomóż teraz
Donation with PayPal

Adopcje

EKOSTRAŻ TAKŻE NA:

Wspierają nas: