Jeśli dobrze się zastanowisz, zawsze stwierdzisz, że dobry czyn jest najlepszy dla ciebie [Peter Singer, filozof].


RATUJEMY ROKSI sticky icon

 

Pomóż nam uratować ciężko chorą owczarkę Roksi i przekaż darowiznę na konto bankowe EKOSTRAŻY: http://ekostraz.webd.pl/portal/pomoc#dotpay

 

Roksi trafiła do nas 18 maja 2018 r. z cuchnącym, gnijącym uchem. Jej właścicielka z uwagi na brak środków finansowych leczyła ją "domowymi sposobami". Mimo, że już kiedyś pomogliśmy jej w leczeniu psa, nie zwróciła się do nas o pomoc. O cierpieniu Roksi dowiedzieliśmy się przypadkowo. Roksi czeka operacja amputacji chorobowo zmienionej małżowiny usznej. 

Jak powinien wyglądać jenot? sticky icon

Zdrowy jenot to urocze stworzonko odziane w grube piękne futro. Nasz jenot nie ma go wcale. Pokryty jest zrogowaciałą skórą. To za sprawą inwazji świerzbowca. Niestety chory jenot rzadko może liczyć na wsparcie ludzi. Nie wzbudza litości, pomimo tego że to kuzyn naszych domowych psiaków.

Dla nas jednak pomoc nie ma kryteriów gatunkowych. Walczymy o niego.

PLUTON SPOD ŚWIDNICY URATOWANY (wrzesień 2016) sticky icon

29 września 2016 roku EKOSTRAŻ interweniowała w okolicach Świdnicy, gdzie na końcu przyczepionego do szopy sznurka zastaliśmy psa Plutona. Wygląda jak staruszek, a ma tylko 6 lat. Zaropiałe oczy. Wystające żebra. Jego wyniszczone ciało w większości pozbawione jest sierści - już na pierwszy rzut oka wygląda to na uogólnionego świerzbowca. Pluton miejscami rozdrapuje skórę do krwi.

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Pomóż zwierzętom

Serdecznie prosimy o pomoc zwierzętom ratowanym każdego dnia przez EKOSTRAŻ poprzez wpłatę darowizny na nasze konto bankowe.

Wydrukuj formularz wpłaty
Pomóż teraz
Donation with PayPal

Adopcje

Zawsze Reaguj

Zgłoś interwencję

EKOSTRAŻ TAKŻE NA:

Wspierają nas: