ADOPCJA

Alex

Alex-cztery łapy, jedno ucho, tysiąc powodów do miłości!

Gdy poznaliśmy Alexa mieszkał na jednym z wiejskich podwórek. Od miesięcy cierpiał przez zaawansowany i nigdy nie leczony nowotwór ucha. Z guza kapała ropa i krew. Nie miał nawet żadnego schronienia przed warunkami atmosferycznymi, bo panią „właścicielkę” ani trochę nie obchodził jego los…

Odebraliśmy go niezwłocznie i zajęliśmy się jego leczeniem. Alex jest już po operacji. Niestety okazało się, że nowotwór zajął cały kanał słuchowy i trzeba bylo usunąć ucho. Rana ładnie się zagoiła a Alexa już nic nie boli i może cieszyć się nowym życiem. Najlepiej w nowym domu!

To cudowny, spokojny, łagodny, mądry i grzeczny pies. Chętnie chodzi na spacery, nie ma problemu z jego pielęgnacją. Lubi przebywać z człowiekiem, być głaskany i kochany. Dogaduje się z innymi pieskami, po odpowiednim wprowadzeniu powinien dogadać się z kocim rezydentem.

Alex ma ok 7 lat, waży 30 kg, jest zaszczepiony. Niebawem czeka go zabieg kastracji.

Dzięki SaliMali – Psi Fryzjer Wrocław, Alex przeszedł prawdziwą metamorfozę, sierść jest teraz miękka i błyszcząca. Dziękujemy!

https://www.facebook.com/salimali.psifryzjer

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 ( prosimy o wysłanie smsa, oddwonimy)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria