ADOPCJA

Aniela

Czarne umaszczenie, anielski charakter. Taka jest przekochana Anielka, która poleca się do adopcji. Koteczka w wieku ok. 3-4 miesięcy trafiła do Ekostraży z kocim katarem, objawiającym się przede wszystkim infekcją oczka. O mały włos nie straciła wzroku, ale liczne wizyty u weterynarza, zabieg okulistyczny i kilkutygodniowe kropienie oczu, przyniosły wyczekiwane efekty. Kotka z malej klatki trafiła do domu tymczasowego, gdzie dostała niezbędny w okresie leczenia spokój i opiekę. Po tych wszystkich przebojach została jej blizna na oku.

Obecnie jest zdrowa i szuka domku – tego już na zawsze. Tymczasowi opiekunowie potwierdzają to, co już zauważyliśmy w Azylu –  ma bardzo łagodny, zrównoważony charakter. Szybko akceptuje nowych ludzi. Potrzebuje i lubi kontakt z człowiekiem. Nie drapie mebli i zawsze załatwia się do kuwety. Jak to młody kot jest ciekawska i aktywna. Lubi zabawę myszkami czy piłeczkami, ale nie jest szczególnie nadpobudliwa. Mruczy także podczas wizyt u weterynarza. Nadaje się do innych kotów i bardzo byśmy chcieli, aby trafiła docelowo do domu, gdzie jest już kot. Będzie wtedy miała okazję dorastać i uczyć się życia w kocim towarzystwie. 

Zaszczepiona i odrobaczona.  Dom niewychodzący. Obowiązuje proces adopcyjny i kastracja w odpowiednim wieku. Wiek: ok. 6 miesięcy

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
790556818 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria