ADOPCJA

Antonówka&Delikates

6-miesięczne kociaki kotek i kotka, szukają domu stałego razem lub osobno.

Ładnie jedzą morką karmę, używają kuwety i nie boją się gości.

Antonówka to energiczna kotka uwielbia bawić się i być w centrum uwagi. W domu tymczasowym (gdzie obecnie przebywają) lubi biegać i skakać po całym mieszkaniu, a jej ulubionymi zabawkami są piłeczki i wędki. Chociaż jest bardzo aktywna, zawsze znajdzie czas na przytulenie i domaga się głaskania, szczególnie wieczorem, kiedy lubi odpocząć na kolanach swojego opiekuna. Czeka ją jeszcze sterylizacja.

Delikates to uroczy kot , prawdziwy marzyciel, uwielbia bawić się i domaga się uwagi, ale jednocześnie jest bardzo łagodnym zwierzakiem. Jest bardzo przyjacielski i towarzyski, a jego ulubionym zajęciem jest zabawa z ludźmi lub innymi kotami. Lubi również odpoczywać i relaksować się, szczególnie kiedy jest głaskany, wtedy zachowuje się bardzo spokojnie i przyjemnie wtula się w ramiona swojego opiekuna. Jest już wykastrowany.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
795036969

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria