ADOPCJA

Archi

Archi przyjechał z Ukrainy. Został porzucony przez swojego poprzedniego właściciela, zapewne z powodu swojej choroby i starości. W schronisku nie było dla niego miejsca – gdybyśmy go nie zabrali, trafiłby na ulicę… Co w jego stanie oznaczałoby dla niego ogromne cierpienie i śmierć.

Mimo niedawnych tragicznych wydarzeń Archi to ucieleśnienie pozytywnego myślenia. Kocha ludzi i inne stworzenia, jest uroczo ciekawski, towarzyski, cierpliwy i spokojny. Grzecznie znosi wszelkie zabiegi i rehabilitację. Pięknie trzyma czystość.

Niestety, pomimo naszych starań, nie jest mu u nas zbyt wygodnie… Archi musi mieć opiekę w warunkach domowych, koniecznie! Potrzebne są częste, ale króciutkie spacerki, legowisko ortopedyczne, komfort przebywania z dala od hałasu innych psów i kontynuowanie rehabilitacji…

PILNIE szukamy dla niego domu, stałego lub tymczasowego (bez schodów). Archi jest podczas leczenia oraz pod opieką fizjoterapeutki; wszystko wytłumaczymy, a w przypadku zaoferowania domu tymczasowego – sfinansujemy!

Archi jest zaszczepiony i odrobaczony.

Archi ma epizody, ataków padaczkowych, jednak odpowiednio dobrane leki wyeliminowały ich częste pojawianie się.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria