ADOPCJA

Ari

Ari to niezwykła, młoda suczka, która przeszła przez wiele trudności w swoim życiu. Jej przeszłość była pełna cierpienia i krzywdy. Przez wiele tygodni była skazana na samotność, doświadczając cierpnia poprzez wnyki w które wpadła i drutu wbijającego się w jej ciało. Jednak los przyniósł jej nadzieję, gdy została schwytana przez ukraińską aktywistkę o imieniu Sandra, która uratowała jej życie w lwowskiej klinice.

Obecnie Ari cieszy się opieką ekostrażowych ciotek. Codziennie spędzają czas na wspólnych spacerach i pracują nad pokonywaniem lęków. Ari uwielbia również bawić się z innymi psami i nawet matkować szczeniakom, które są pod naszą opieką. Potrafi świetnie komunikować się z każdym psem i negocjować zabawki, które ją zainteresują. Doskonale odnajdzie się w domu z innymi zwierzętami.

Chociaż Ari miała trudną przeszłość, jest pełna radości i chęci do życia. Jej przyszłość jest nieznana, ale marzymy o tym, aby znalazła kochający dom. Wiemy, że zasługuje na to. Ari jest niezwykle inteligentna i potrafi cieszyć się życiem. Uwielbia szybko biegać i pływać.

Wciąż musimy być świadomi jej lęków i delikatności. Ari potrzebuje domu, w którym właściciel będzie świadomy jej potrzeb i będzie umiał odpowiednio zająć się psem lękowym. Będzie wymagała dalszej pracy, cierpliwości i zrozumienia. Jednak każdego dnia Ari zaskakuje nas swoją mądrością i kochamy ją coraz bardziej.

Jeśli jesteś odpowiedzialnym i świadomym opiekunem i masz doświadczenie w pracy z psami lękowymi, to Ari może być idealnym towarzyszem dla ciebie. Czekamy na osobę, która poświęci czas i uwagę, aby zapewnić Ari szczęśliwe życie.

Ari jest zaczipowania, odrobaczona, zaszczepiona.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 507 (SMS)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria