ADOPCJA

Batman (Batek)

Poszukujemy odpowiedzialnych opiekunów dla uroczego psa o imieniu Batman. Batman to młody pies, który został uratowany z trudnych warunków wraz z matką, która już znalazła dom. Teraz czas na Batmana, który jest gotowy na nowe życie w kochającym domu.

Batman to małej postury, ale pełen serca pies, gotowy na nowe przygody. Pomimo trudnych początków, jest ufny w stosunku do ludzi i innych zwierząt, co sprawia, że jest doskonałym towarzyszem dla rodzinnego życia.

Jest zdrowym psem, gotowym na nową rodzinę. Uwielbia spacery i zabawy na świeżym powietrzu, więc będzie idealnym partnerem dla aktywnych opiekunów.

Jeśli jesteś osobą, która ceni lojalność i radość towarzyszenia czworonogowi, Batman może być doskonałym wyborem. Jego wdzięczność za nowy dom i ciepłe relacje, które z nim stworzysz, sprawią, że każdy dzień będzie pełen radości.

Batman jest odrobaczony, jest przed kastracją.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
795491877 lub 501639535(sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria