ADOPCJA

Białek

Po nagłośnieniu sprawy związanej z odebraniem pobitego kota dostaliśmy bardzo dużo telefonów i wiadomości z ofertami domów tymczasowych i stałych. Wtedy Białek nie był gotowy na dom.

Przestraszony, obolały, nie chciał jeść i prawdopodobnie przez obity pęcherz nie robił sam siku.

Dziś młody kocurek (ok. 2-letni) jest bardziej otwarty, sam wychodzi z klatki żeby się chociaż na chwilę przytulić do nóg i zostać podrapany za uszkiem. Jest gotowy na nowy początek, jest gotowy na miłość i dom bez przemocy.

Mimo że kocurek ma dobre wyniki krwi, to z testów wyszła mu białaczka (FELV+) 🥺 Na tę chwilę Białek czuje się dobrze i nie przyjmuje żadnych leków. W związku z FELV+ może zamieszkać tylko z kotem, który też ma białaczkę lub w domu bez innych kotów. FIV ujemny.

Białek jest cudownym, wesołym i kochanym kotem. Szuka odpowiedzialnego domu i opiekuna, który zapewni mu dużo pieszczot.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
535010745 (kontakt sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria