ADOPCJA

Bimber

Bimber- pies w typie rasy Pudelpointer szuka domu!

Bimber, jego historia jest smutna, choć niestety dość typowa w ekostrażowym doświadczeniu….

 W skrócie to: zamknięta posesja, „właściciele”, którzy nie zwracali wagi na pogarszający się stan pieska. Zaniedbania doprowadziły do wielu chorób. Dzięki interwencji Ekostraży udało się zoperować guzy.

Psiak miał dużego nieoperacyjnego guza w jamie brzusznej, wydawało się że to wyrok, jednak aktualnie guz wchłonął się niemal całowicie. Psiak, jest pełen energii i ciekawości świata.

 Bimber kocha spacerki, na widok wyciąganej ku niemu smyczy zamienia się w brązową kulkę szczęścia i entuzjazmu. Lubi węszyć i jest wzorowym spacerowiczem – ładnie radzi sobie na smyczy, pilnuje się opiekuna. Jest bardzo łagodny, garnie się do człowieka, a do innych psów podchodzi z ciekawością. Dzielnie wytrzymuje wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, ma chłopak anielską cierpliwość!

Co dalej z Bimbrem? Boks w Ekostraży i najlepsze chęci wolontariuszy nie zastąpią własnego kochającego domu. Szukamy dla niego opiekuna, który da mu miłość i opiekę.

Czy znajdzie się dobra dusza, która tak jak my, zakocha się w tych mądrych oczach i nadającej mu powagi rudej bródce?

Kastracja: tak

Wielkość: średni, do kolana

Stosunek do psów: ok, jest ciekawski, odszczekuje ostrzegawczo, gdy inny pies wykazuje niechęć.

W Ekostraż od: 26.04.2024

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501639535(sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria