ADOPCJA

Bobbi

Szukasz wiernego i oddanego towarzysza? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealnego kandydata!

 Jego imię to Bobbi, to średniej wielkości pies w wieku około 8 lat.

Niestety, jego życie nie było łatwe, pochodzi z Ukrainy, gdzie wojna odcisnęła swoję piętno na ludziach i zwierzętach.

Bobbi jest łagodnym i przyjaznym psem, chętnie chodzi na spacery. Różnie bywa w kontaktach z psami, niektórych sie boi i szczeka.

Jego smutne oczy mówią wszystko – pragnie miłości i zrozumienia. Jeśli zdecydujesz się na adopcję Bobbiego, będziesz mieć przyjaciela na całe życie. Będzie z Tobą w dobrych i złych dniach, będzie się z Tobą bawił, spacerował i relaksował na kanapie. W zamian za Twój czas i uwagę, Bobbi będzie oddawał Ci całą miłość, jaką jest w stanie dać. Nie daj mu dłużej czekać!

Jest spragniony kontaktu z człowiekiem, lubi się przytulać, potrzebuję jednak chwili aby przyzwyczaić się do nowej osoby. Uwielbia drapanko i głaskanie.

Bobbi czeka na swojego ukochanego właściciela, który pokocha go bezwarunkowo i zapewni mu ciepły dom na resztę jego życia. Weź pod uwagę adopcję Bobiego i daj mu szansę na szczęśliwe życie.

Aktualnie jest w trakcie diagnostyki z powodu złych wyników krwi, przyjmuje specjalistyczną karmę.

Bobbi jest zaszczepiony oraz wykastrowany.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535(sms) 668 548 713

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria