ADOPCJA

Boni

Boni jest pięknym psem, ma około 8 lat i waży 40 kg. Przez wiele lat swojego życia przebywał w trudnych warunkach, zamknięty w mieszkaniu, przez co, został odebrany interwencyjnie.

Aktualnie coraz bardziej otwiera się na świat i zdobywa pewność siebie dzięki regularnym spacerom i pozytywnym interakcjom z ludźmi oraz innymi psami.

Z początku był nieśmiały i nieufny, ale teraz coraz bardziej pragnie kontaktu z człowiekiem. Uwielbia piłki i zabawki, a chwile spędzone na wspólnych spacerach to dla niego prawdziwa przyjemność.

Niestety, Boni ma jeszcze pewne trudności do przezwyciężenia. Ze względu na bolesne doświadczenia związane z przepukliną pachwinową, nadal może reagować nieco drażliwie na manipulacje w okolicach zadu. U weterynarza może wykazywać agresję, trzeba będzie nad tym pracować.

Boni potrzebuje spokojnego i cierpliwego domu, gdzie będzie mógł dalej rozwijać swoje zaufanie do ludzi.

Jeśli jesteś osobą o wielkim sercu, gotową poświęcić czas i miłość temu wspaniałemu stworzeniu, zachęcamy do rozważenia adopcji Boniego. Daj mu szansę na lepsze życie i obiecujemy, że odwdzięczy się ci miłością, wiernością i radością.

Boni jest wykastrowany.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501639535(sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria