ADOPCJA

Borys

Borys ma ok. 5 lat, a za sobą smutną historię, której winny jest bezmyślny człowiek. Wraz z dwoma innymi psiakami, Borys został interwencyjnie odebrany od właścicieli, którzy przez kilka lat trzymali go zamkniętego w małym kojcu. To musiała być katorga dla tego psiaka, który ma tak bardzo wesoły i żywiołowy charakter: uwielbia aktywność, rozpiera go energia i kocha zabawę!

To nie pierwszy raz jak Borysa zawiódł człowiek…. Borys przebywał we wspaniałym domu tymczasowym, gdzie nie wykazywał agresji do ludzi, rozkochał w sobie swoich opiekunów, był skory do nauki. Będąc pod dobrą opieką, znalazł swój dom stały, i po 2 miesiącach został nam zwrócony pod osłoną nocy pod azyl….jak rzecz, z lakonicznym listem dotyczącym ugryzień i problemami gdy zostaję sam w domu….

Borys wymaga pracy, jak każdy pies, ale jedno możemy Wam zagwarantować: Borys to wspaniały pies i jeśli, Wy poświęcicie mu uwagę to on odpłaci się dozgonną miłością. Poprzedni dom, niestety nie był nastawiony na pracę z Borysem, nie chciał lub nie potrafił zrozumieć na jakie stresowe sytuacje Borysa naraża i skąd u niego takie zachowanie, a nie inne.

Borys lgnie do człowieka, szuka bliskości i uwagi – bardzo mu tego potrzeba po smutkach poprzedniego życia. Najlepszy byłby dla niego opiekun, który zapewni mu długie, energiczne spacery i dużo zabawy, oraz będzie nastawiony na pracę z Borysem pod okiem behawiorysty.

Borys utrzymuje czystość, jest otwarty na człowieka, grzecznie spaceruję, nie ciągnie na smyczy, ale może nie polubić niektórych psów i to dobitnie pokazać, szczególnie nie przepada za małymi pieskami. Nie wiemy, jaki ma stosunek do kotów. Borys jest ulubieńcem wolontariuszy, dodatkowo ma sierść która cały czas rośnie, dzięki czemu raz wygląda prawie jak labradoodle, a raz jak terrier.

Piesek jest zaszczepiony i odrobaczony, jeszcze niewykastrowany, więc nowy opiekun będzie zobowiązany zadbać o kastrację. Oferujemy wsparcie behawiorysty.

Borys z utęsknieniem wypatruje swojego człowieka i marzy o ciepłym domku i o kimś, kogo będzie mógł pokochać oddaną i wierną kudłatą psią miłością!

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501639535

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria