borys_adopcje1

ADOPCJA

Borys

Borys ma ok. 5 lat, a za sobą smutną historię, której winny jest bezmyślny człowiek. Wraz z dwoma innymi psiakami, Borys został interwencyjnie odebrany od właścicieli, którzy przez kilka lat trzymali go zamkniętego w małym kojcu. To musiała być katorga dla tego psiaka, który ma tak bardzo wesoły i żywiołowy charakter: uwielbia aktywność, rozpiera go energia i kocha zabawę!

Borys lgnie do człowieka, szuka bliskości i uwagi – bardzo mu tego potrzeba po smutkach poprzedniego życia. Najlepszy byłby dla niego opiekun, który zapewni mu długie energiczne spacery i dużo zabawy.

Borys utrzymuje czystość; jest otwarty na człowieka i nie okazuje wobec niego agresji, ale może nie polubić niektórych psów i to dobitnie pokazać. Nie wiemy, jaki ma stosunek do kotów.

Piesek jest zaszczepiony i odrobaczony, jeszcze niewykastrowany, więc nowy opiekun będzie zobowiązany zadbać o kastrację.

Borys z utęsknieniem wypatruje swojego człowieka i marzy o ciepłym domku i o kimś, kogo będzie mógł pokochać oddaną i wierną kudłatą psią miłością!

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501639535

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria