ADOPCJA

Buba

Buba to delikatna kocia staruszka, marzy o spokojnej jesieni życia w ciepłym domku! Wiele przeszła i nie miała łatwego życia. Bardzo chcemy dla niej znaleźć kochający i troskliwy domek, w którym mogłaby spędzić ten czas, który jej pozostał – a nie wiemy ile go będzie.

Bubusia była już w kiepskim stanie i myśleliśmy, że nie zdążymy jej pomóc. Zaskoczyła nas jednak i dotrwała do operacji usunięcia guza z jelita. Czekamy jeszcze na wyniki badań histopatologicznych, ale domyślamy się, że to chłoniak, co oznacza, że to może nie być koniec problemów Buby. Jednak od momentu operacji koteczka nie ma już biegunek ani wymiotów, ma apetyt i czuje się bardzo dobrze. Lgnie do człowieka, prosi o czułości i głaskanie. Lubi inne koty, choć jest trochę nieśmiała.

Nasza staruszka zasługuje na najlepszą jesień swojego kociego życia – w ciepłym domu, na kolanach, miziana za uszkiem – a nie w klatce. Buba ma za sobą zabieg sanacji zębów, zdarza jej się kichać, potrzebuje diety i na stałe przyjmuje leki (są dość tanie).

Testy FIV/FELV ujemne, wysterylizowana, odrobaczona, zaczipowana.

Kto odmieni życie Buby? Szukamy dla niej dożywotniego domu tymczasowego lub domu stałego. Należy mieć na uwadze, że w przypadku chłoniaka konieczne będą częste wizyty u weterynarza.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
535 010 745 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria