ADOPCJA

Niko

Buldożek Niko przestał chodzić nagle, 20 stycznia. Po tym wydarzeniu jego właściciele postanowili zrzec się praw do zwierzaka, umywając ręce nie tylko od kosztów leczenia, ale i od opieki nad niepełnosprawnym… Do niedawna jeszcze członkiem rodziny… Po 5 latach rozpieszczania i kochania piesio trafił do EKOSTRAŻY. Na pupie miał już odleżynowe rany i otarcia od szorowania po chodniku.

Tomograf komputerowy wykazał przepuklinę krążka międzykręgowego (nieoperacyjną) oraz liczne anomalie rozwojowe kręgów odcinka piersiowego ze zmianami zwyrodnieniowymi. Niko był taki od urodzenia. Zwyrodnienia postępowały, aż w wieku 5 lat piesek przestał chodzić… Niko już nigdy nie będzie chodzić ani siusiać sam.

Udało nam się dostosować wózek dla Niko, który teraz daje mu wolność poruszania się i radość z życia. Buldożek w końcu znów pomyka jak rakieta. Jest to kochany piesek, który uwielbia ludzi i inne zwierzęta, uwielbia się bawić kosteczką i przytulać, pozostawiony w boksie, dosłownie płacze za człowiekiem, wszelkie zabiegi znosi z wielką cierpliwością.

Jeśli zastanawiasz się, jak możesz pomóc Niko, to mamy dla Ciebie propozycję – stań się jego nowym opiekunem! Jeśli masz miejsce w swoim sercu na pieska, który potrzebuje trochę więcej uwagi i troski, Niko z pewnością będzie wspaniałym towarzyszem.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria