ADOPCJA

Calineczka

Calineczka trafiła do nas jako przestraszone psie dziecko. Znalazła dom, niestety została oddana z powrotem z powodu nagłych trudności w życiu jej właścicieli.

Na spacerach na otwartych terenach, suczka ładnie się słucha i przybiega na zawołanie. Mimo że ma już półtora roku, zachowuje się jak młoda suczka, pełna energii i radości. Jest nieśmiała, ale po chwilii, chętnie się bawi i zaczepia do zabawy. Uwielbia kontakt z człowiekiem, nie przejawia agresji, jest łagodna.

Calineczka jest śmielsza przy innym psie, bez większego znaczenia jaki to pies, na pewno trzeba by było popracować nad jej pewnością siebie i zostawaniem samej w domu. Do tej pory Calineczka mieszkała z Rufim, który także szuka domu. Calineczka to świetna suczka, gotowa na nowe przygody u boku kochającej rodziny.

Jest zaszczepiona, posiada czip, trwają konsultację z weterynarzem odnośnie przyjmowanych przez nią dotychczas leków.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (sms)<br />

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria