ADOPCJA

Camel

Szukamy kochającego domu dla Camel’a – młodego, średniej wielkości psa, który jest gotowy na nową przygodę. Camel przeszedł trudne chwile, został przywieziony do nas z urazem nogi, ale dzięki naszej opiece jest już w pełni zdrowy i gotów na znalezienie swojego wymarzonego domu.

Camel ma wiele do zaoferowania swojemu przyszłemu opiekunowi. Jest prawdziwym mistrzem zachowań w samochodzie – podróżuje spokojnie i cierpliwie. Zna także podstawowe komendy. Na spacerze Camel zachowuje się wzorowo na smyczy. Prawie cały czas chodzi luźno, stając, gdy padnie taka komenda, i cierpliwie czeka. Jest przyjazny w stosunku do ludzi i pragnie nawiązywać nowe przyjaźnie.

Camel potrzebuje troskliwego i kochającego domu, który zrekompensuje mu trudne chwile, jakie przeszedł. Jego ogromne serce jest gotowe na bezwarunkową miłość i oddanie. Camel potrzebuje stabilności, regularnych spacery i spędzania czasu z opiekunem, który będzie go wspierał i zapewniał mu bezpieczeństwo.

Jeśli chcesz dać Camel’owi szansę na szczęście i stworzyć z nim trwałą więź, skontaktuj się z nami już teraz. Camel czeka na swojego nowego przyjaciela, który go pokocha i zapewni mu kochający dom.

Camel ma około 2 lat, jest odrobaczony.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria