ADOPCJA

Filip

Filip to około 2 -letni AMSTAFF.

Filip ma sobą ma trudne doświadczenia – musiał walczyć o przetrwanie na ukraińskiej ulicy, całą zimę spędził na mrozie… Okropnie schudł. Najgorsze jest to, że Filip miał właściciela! Mimo to żył jak bezdomny pies. W końcu Filipem zaopiekowali się ukraińscy aktywiści. Na wschodzie nie miał szans na normalny dom – odzywały się wyłącznie osoby chcące zabrać Filipa na podwórko, na łańcuch… Albo do walk psów.

Obecnie walczymy o jego powrót do zdrowia (chora wątroba) i kilka dodatkowych kilogramów – Filip wciąż jest chudy. Rokowania są dobre.

Filip z racji swojej przeszłości ma trudną relację z jedzeniem – rzuca się na nie wygłodniały, sprawdza śmietniki, je bardzo szybko. Trzeba też pamiętać, że jest silny i lubi mieć swoje zdanie.

Jest to jednak, wspaniały, kochający spacery pies, który potrafi się pięknie komunikować z innymi psami (i jest wobec nich cierpliwy), spokojnie chodzić na smyczy, towarzyszyć człowiekowi, pływać (!). Uwielba pieszczoty.

Jest zaszczepiony i wykastrowany.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
(SMS): 501 639 535

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria