ADOPCJA

Freja

Poznajcie Freję – dwuletnią suczkę owczarka, która zasługuje na szansę na nowe życie pełne ciepła, akceptacji i miłości. Freja doświadczyła nieopisanej krzywdy, żyjąc przywiązana do chlewika, zamknięta w jego mrocznych i brudnych wnętrzach.

Freja była wycieńczona, zaniedbana, a jej duch był załamany. Była tak mała i chuda, że myśleliśmy, że to szczeniak.

Nasz weterynarz ocenił jej stan zdrowia na zaledwie 2 na 9. Freja była cieniem samej siebie, ciałem pozbawionym tkanki tłuszczowej i zanikającymi mięśniami. Nawet jej wyniki badań krwi wskazywały na okropne głodzenie.

Freja została u nas zaopiekowana i jej postępy są naprawdę zachwycające. Dzięki naszej opiece i miłości jej wyniki zdrowotne znacznie poprawiły się. Teraz Freja nie przypomina w niczym tego przerażającego psa, który został odebrany spod chlewika.

Nadaliśmy jej imię Freja, nawiązując do mitologii nordyckiej. Mitologiczna Freja była boginią miłości, magii, ale także patronką wojowników. Nasza Freja jest teraz gotowa na swój własny epicki przełom. Przeszła swoją wojnę i zasługuje na nowy początek w domu, który przyniesie jej prawdziwą miłość i opiekę.

Freja to młody pies, pełen energii i chęci do nauki. Jest niczym duży szczeniak, pełen radości i entuzjazmu. Chętnie nawiązuje kontakty z ludźmi, jest skora do zabawy i pełna uroku. W trakcie pielęgnacji nie sprawia problemów, a spacer na smyczy to dla niej i dla nas czysta przyjemność.

Jej stosunek do innych psów jest różny, ale po odpowiednim zapoznaniu i wprowadzeniu nie powinno być problemów z innym czworonogiem.

Jeśli jesteś gotów otworzyć swoje serce na Freję i podarować jej dom, na który zasługuje, prosimy o kontakt. Freja jest gotowa na miłość, na którą zawsze zasługiwała, i na nową rodzinę, która będzie ją kochać i chronić. Dajmy jej razem nową nadzieję i nowy początek.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
668548713 lub 501639535(sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria