ADOPCJA

Fuks

Szukamy odpowiedzialnych ludzi, którzy otworzą swoje serca dla Fuksa – wyjątkowego psa, który przeszedł przez dramatyczne doświadczenie. Fuks to młody pies, który został otruty na tyle poważnie, że przez parę dni był w stanie śpiączki farmakologicznej. Dzięki wysiłkom weterynarzy odzyskał dawną sprawność.

Fuks to pełen życia, otwarty na przygody, radosny, pełen energii i absolutnie pozbawiony agresji średniej wielkości piesek. Jego entuzjazm do życia jest zaraźliwy, a jego radosne usposobienie sprawia, że każdy uśmiecha się na jego widok.

Fuks uwielbia nowe wyzwania i chętnie podąża za każdą przygodą. Jego ciekawość świata sprawia, że każdy spacer czy wspólna zabawa stają się niezapomnianym przeżyciem.Fuks jest wyjątkowo łagodny i przyjazny. Jego brak agresji sprawia, że może być doskonałym towarzyszem dla rodzin, również z dziećmi.


Adopcja Fuksa wymaga od przyszłego opiekuna nie tylko miłości, ale również pracy i cierpliwości. Fuks potrzebuje opiekuna, który będzie gotów poświęcić mu czas na naukę. Fuks nigdy nie mieszkał w domu, jednak zachowuje czystość w boksie, co pozwala sądzić, że szybko nauczy się domowych zwyczajów. Ze względu na jego energetyczny charakter, konieczne będzie również stopniowe wprowadzenie go do pozostawania w domu samemu, co będzie wymagać dodatkowego wysiłku w procesie adaptacji.

W skutek otrucia przyjmuje leki przeciwpadaczkowe, jest zaszczepiony, posiada chip, jest przed zabiegiem kastracji.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria