ADOPCJA

Brzozek

Łagodny kotek, którego życie nie oszczędzało… Do EKOSTRAŻY trafił Brzozek w tragicznym stanie. Został w przeszłości postrzelony (śrut w ciele), miał zaawansowaną infekcja dróg oddechowych, głębokie rany z dużą ilością ropy i krwi na nogach (pogryzienie). Do tego stare złamanie nóżki.

Wywalczyliśmy jego zdrowie! Dziś Brzozek jest gotowy do adopcji, jednak należy liczyć się z jego chorobą – kotek cierpi na przewlekłą niewydolność nerek.

Mimo że Brzozek ma około 8 lat, to duchem jest młodziakiem: bawi się jak kociak piłeczkami i wędką (większych zabawek się boi). Brzozio jest wielkim przytulasem – niesamowicie towarzyski to zwierz, co całymi dniami potrafi siedzieć przy człowieku. Reaguje na kicianie i przychodzi na pieszczoty. Po kociemu jednak wyznacza swoje zasady, nie przepada za braniem go na ręce, ale sam chętnie przyjdzie i wskoczy na kolana. Nie należy głaskać tylnej części ciała (pamiątka po urazie), lecz poza tym, Brzozek jest bardzo spokojny, a apetyt mu dopisuje.

Jest wielkim czyściochem, bezbłędnie korzysta z kuwety i uwielbia czesanie, co bardzo rzadko spotykane u kotów.

Brzozek pije dużo wody, więc warto przygotować dla niego kilka misek.

Obecnie mieszka w domu tymczasowym, ale przydałby mu się taki na stałe.

Brzozek lubi ludzi i koty, nadaje się do domu z dziećmi.

Testy ujemne, wykastrowany i odrobaczony.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
535010745

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria