ADOPCJA

Gerta

Kotka trafiła do nas krótko po pogryzieniu przez psy. Osoba, która widziała sytuację, zareagowała w porę, bo Gerta nie miała obrażeń wewnętrznych. Jednak była bardzo obolała. Ból był tak silny, że koteczka miała problem z poruszaniem się.

Kilka dni leczenia przeciwbólowego i szybko doszła do siebie! 💪

Niestety okazało się, że Gerta ma niewydolność nerek. 🥺 To starsza, spokojna kotka, która z rozdrażnionej, gryzącej panny, zrobiła się spokojną pieszczoszką. ❤️Oczywiście wszystko powoli, ale naprawdę jesteśmy mile zaskoczeni jej postępami.

My już nic więcej dla niej nie zrobimy, dlatego szukamy dla Gerty domu, który będzie kontynuować podawanie preparatów na wspomaganie pracy nerek i kontrolowania parametrów w przyszłości. Mile widziany spokojny dom, oczywiście bez psów. Jeśli miałaby mieszkać z kotem, to także jakiś starszy, bo Gerta ceni sobie spanko i spokój.

Testy FIV/ FeLV ujemne, odrobaczona.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
535-010-745 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria