ADOPCJA

Hachi

Przecudny około 4-letni, mądry, kochający zabawę pies w typie owczarka belgijskiego malinois szuka domu stałego lub tymczasowego.

Widać w tym psie szczęście i wierność. Te oczy pokazują coś, czego nawet nie oczekiwaliśmy zobaczyć, przyjmując go do naszego azylu.

Wiedząc co przeszedł, nikt nawet nie przypuszczał, że Hachi tak się zmieni- a uwierzcie nie było łatwo. Były to miesiące ciężkiej pracy naszych wolontariuszek aby Hachi znów zaufał człowiekowi.

Żadne zwierzę po przejściach nie jest idealne. Hachi na pewno potrzebuje czasu aby odnaleźć się w nowych warunkach. Dlatego szukamy dla niego świadomych i cierpliwych ludzi, którzy dadzą mu czas i przestrzeń do zaadaptowania się do nowych warunków (gwarantujemy – WARTO!).

To jest duży i wrażliwy pies, który potrzebuje czasu, żeby się otworzyć.

Naszym szczytem marzeń jest znalezienie mu aktywnych ludzi, którzy mogliby z nim ćwiczyć. Hachi jest bardzo mądry i bardzo chętnie pracuje z naszymi wolontariuszkami.

Pilnie szukamy domu stałego lub tymczasowego ponieważ boks to nie miejsce dla niego, potrzebuje ruchu, wsparcia, pracy i zabawy.

Szuka domu bez dzieci oraz kotów. Po odpowiednim wprowadzeniu może zamieszkać z drugim, stabilnym psem.

Jest wykastrowany i zaszczepiony.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
728 345 019

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria