ADOPCJA

Honda

W małym ciele duży duch! – tak można napisać o Hondzie, która mimo złych warunków w jakich żyła około czterech lat, nie utraciła wiary w człowieka, a także w samą siebie! A miała ku temu powody….

Honda to suczka odebrana z miejsca, którego nie można nazwać „domem”. Została odebrana interwencyjnie ze złych warunków z podwrocławskiej wsi, gdzie nie była właściwie traktowana, bez własnego miejsca („ani domu, ani budy…”) bez dostępu do wody i walcząc o resztki jedzenia z innymi psami.

Początkowo gdy do nas trafiła była przerażona, bała się człowieka i ręki wyciąganej do niej, jednak wraz z mijającym czasem i z cierpliwością wolontariuszy, krok po kroku zaczęła się pięknie otwierać i dała nam szansę, zaufała,  a teraz szuka już domu na stałe.

Honda jest bardzo grzecznym, miłym psem uwielbiającym spacery, mimo swoich małych gabarytów ma chęci i energię na nowe przygody na spacerze. Ma około 4 lat, jest bardzo grzeczna i ładnie chodzi na spacery.

Honda nie jest agresywna i nie gryzie.

Miała też zdiagnozowaną ciążę urojoną, ale już ją przeszła.

Honda zasługuje na dom, który otoczy ją miłością i pokaże że człowiek to przyjaciel na całe życie.

Honda jest zaszczepiona i gotowa na nowe lepsze życie, będzie wymagać kastracji.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
668 548 713 i 501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria