ADOPCJA

Jaga

Jaga to starsza niewidoma suczka, która przyjechała do nas z Ukrainy. Jak bardzo się bała, słysząc alarmy bombowe, ale nie widząc, co się dzieje? Co czuła, kryjąc się po zaułkach ogarniętego wojną miasta? Co przeżyła? Tego nie wiemy.

Jaga, z racji swojej lękliwości i delikatności, na początku wszystkiego się bała. W spokojnym domu tymczasowym oswaja się jednak z nowym otoczeniem.

Jaga potrzebuje cierpliwego i troskliwego opiekuna, który byłby dla niej przewodnikiem podczas spacerów i który by pomógł temu uroczemu niewidomemu psiakowi nauczyć się żyć i z tego życia czerpać radość. Idealny byłby dom z ogrodem, chociaż nie jest to konieczność. Suczka potrzebuje dużo spokoju, więc dom z małymi dziećmi nie jest wskazany.

Suczka dogada się z kotami i ze statecznym, niezbyt energicznym pieskiem też.

Diagnoza: zaćma,nieoperacyjna.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria