ADOPCJA

Jenny

Młoda suczka, około roczna, szuka kochającego i odpowiedzialnego domu. Jenny to uroczu psia dama, która niedawno przybyła do nas z Ukrainy. To średniej wielkości piesek, pełen miłości, gotowy na nowe przygody.

Jenny może wydawać się nieco nieufna w pierwszym kontakcie, ale zaledwie po chwili przekonuje się do człowieka. To zaledwie oznaka jej wcześniejszych trudności i nieśmiałości. Kiedy poczuje się bezpieczna, odkryjesz, jak cudowna i przyjazna jest naprawdę.

Ta urocza suczka uwielbia towarzystwo innych psów. Cieszy się z interakcji i świetnie się bawi w towarzystwie czworonogów. Jest doskonałym towarzyszem dla innych pupili i może stać się idealnym partnerem dla Twojego obecnego psa.

Jenny szuka domu, w którym zostanie doceniona, kochana i w pełni zaakceptowana jako członek rodziny. Jeśli jesteś osobą, pełną miłości i gotową podzielić się swoim domem z tym uroczym psiakiem, Jenny może być idealnym towarzyszem dla Ciebie.

Suczka jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
668 548 713 i 501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria