ADOPCJA

Kamilka

Trzy łapki pełne miłości!

Kamila trafiła do centrum sterylizacji w Dnieprze ze złamaniem łapy. Przeprowadzono tam amputację łapki,ale niestety przeprowadzono ją źle, zostawiając przeszkadzający kikut… Po czym szybko Kamilę wypuszczono na 30-stopniowy mróz! Osłabiona sunia ledwo dawała radę… Wolontariusze znaleźli ją pod drzewem, apatyczną i ze stanem zapalnym w organizmie… Mówiąc krótko, nie było różowo…

Po podleczeniu Kamila trafiła do nas, do Ekostraży. Dostała szansę na dobre życie. Jest już po operacji usunięcia kikuta, na którym ciągle próbowała stawać, podpierać się podczas chodzenia. Pozostawienie go doprowadziłoby do wad kręgosłupa i bólu. Teraz porusza się jak dama!

Kamila to łagodna, nieco wystraszona sunia, ale z potencjałem na najlepszą psijaciółkę. Lubi inne pieski, a zwłaszcza swojego najlepsiego kumpla Reksia.

Kamila to młoda suczka, waży ok.17kg, jest zaszczepiona i po sterylizacji. Szukamy rodziny, która otworzy dla Kamilki swoje serce i dom.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria