ADOPCJA

Karmelek

Lubicie Karmelki? Mamy tu jednego!

Karmelek ma 6 lat, waży 10 kg i może zostać Twoim najlepszym psijacielem! Odebrany interwencyjnie razem z Aleksem i Kubusiem od kobiety, która o nich nie dbała i wcale ich nie chciała…

Karmelek to łagodny pies,który początkowo udaje nieśmiałego (tak naprawdę to jego sekretna supermoc ), ale szybko się przekonuje i przybiega po głaski. Na smyczy chodzi jak profesjonalny model na wybiegu, a na spacerach zajmuje się swoimi psimi sprawami.

Odnajdzie się w domu z dziećmi. Z kotami? Bardzo możliwe, że też. W boksie zachowuje czystość.

Karmelek jest zaszczepiony, odrobaczony i czeka na zabieg kastracji, bo nawet superbohaterowie muszą czasem odwiedzić weterynarza.

Szukamy rodziny, która chętnie podzieli się swoją kanapą! Jeśli masz ochotę na codzienne dawki radości i figlarnych spojrzeń, to Karmelek jest dla Ciebie! Przygarnij Karmelka – on już nie może się doczekać, by zostać Twoim najlepszym przyjacielem!

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria