ADOPCJA

Karolcia

Przedstawiamy Wam Karolcię – 14-letnią suczkę o niesamowitym uroku, która potrzebuje pomocy i miłości. Karolcia trafiła do Ekostraży z powodu ogromnego guza na łapie, do tej pory „stróżowała” na terenie OSIR-U.  Karolcia jest już po operacji i czuje się świetnie.

Na własne oczy widzimy, jak odżyła – teraz jest radosna, pełna energii i gotowa na zabawę z innymi psami. Bardzo lubi długie spacery. Karolcia to prawdziwy skarb, który zasługuje na spokojne i pełne miłości otoczenie.

Czekamy na wyniki biopsji, które dadzą odpowiedź na pytanie, jakiego rodzaju zmianę miała na łapie? Czy to tylko tzw. tłuszczak, czy coś poważniejszego… Niemniej jednak, Karolcia jest gotowa na dom.

Nie wykazuje agresji do innych psów, grzecznie spaceruje, a inne psy zaczepia do zabawy. Najprawdopodobniej dogada się także z kocim rezydentem.

Czy możesz być tą osobą, która otoczy Karolcię opieką i zapewni jej ciepłe miejsce do życia? Jeśli nie, pomóż nam znaleźć dla niej kochający dom, gdzie będzie mogła cieszyć się resztą swojego życia i udostępnij to ogłoszenie.

Karolcia jest cudownym, przyjaznym i pogodnym psem, daj jej szansę na godne i spokojne życie – zasługuje na to bardziej niż ktokolwiek inny. Dziękujemy za każdą pomoc i wsparcie!

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria