ADOPCJA

Kenzo

Wyobraźcie sobie, że całe życie spędzacie w ciemności, zamknięci w przyczepie, bez dostępu do jedzenia i wody, brodząc we własnych odchodach. Oprawca, który Was trzyma „adoptował”  Was z więzienia w Wojtyszkach. Już myśleliście, że Wasz los się odmienił, a trafiacie do jeszcze większej kaźni…Brzmi nieprawdopodobnie? A, jednak taka historia przydarzyła się Kenzo! ☹

Ten przesympatyczny psiak, mimo przeciwności losu zaskakuje swoim optymizmem i sprawnością fizyczną. Kenzo jest średniej wielkości, ma około 7 lat. To aktywny i uroczy pies, uwielbia spacery, pieszczoty. Jest łagodny, raczej nie wchodzi w konflikt z innymi psami. Zdążył już w sobie rozkochać wielu wolontariuszy.

Niestety lata zaniedbań odbiły się na Jego zdrowiu. Przyjmuje specjalistyczną karmę nerkową, jest w trakcie badań, bierze stałe leki. Kenzo musi spacerować w szelkach ponieważ ma problemy z krtanią.

Szukamy dla niego chociaż domu tymczasowego, gdzie pod stałą kontrolą łatwiej go będzie diagnozować i leczyć. Opłacamy karmę, wizyty weterynaryjne, pomożemy w dowozach do weterynarza. Azyl, gdzie jest dużo innych psów to nie miejsce dla niego ;(

Kenzo na ten moment przyjmuje tabletki i syrop, nie ma potrzeby podawania zastrzyków.

Kenzo jest wykastrowany, ze względu na stan zdrowia weterynarz odradził na ten moment szczepienia.

Kto zakocha się w tych pięknych oczach?

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
668548713 lub 501639535(sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.