ADOPCJA

Kitka

Kitka trafiła do nas w marcu 2023, ponieważ nie była leczona przez właścicieli. Miała ogromne problemy skórne, drapała się mocno, zostawiając rany. Lewa przednia łapka była kiedyś złamana i krzywo się zrosła. Jej zęby były w okropnym stanie, pod naszą opieką jama ustna została wyczyszczona, a zepsute zęby usunięte. Dodatkowo przez problemy z brzuszkiem Kitka ma specjalną dietę – karma gastrointestinal.

Kicia ma przyjazny charakter, jest kochana i daje się głaskać. W maju trafiła do domu tymczasowego i jej opiekunka mówi, że Kitka jest cudowna i dużo mruczy. Jest nieufna, ale jak kogoś dobrze pozna, to relaksuje się i pozwala na czułości. Je dość niechętnie, najbardziej lubi karmy mokre w sosie i suche. Koteczka lubi sama bawić się sznurkami i piłkami, ale docenia też wspólną zabawę z opiekunem, np. za pomocą wędki.

Kitka ma około 3 lata, testy FIV/FELV ujemne. Prawdopodobnie została wysterylizowana przez poprzednich właścicieli. W Ekostraży na inne koty syczała, więc najlepiej jakby została jedynaczką. Stosunek do psów jest nieznany. Przebywa w domu tymczasowym, szuka stałego.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
609 277 188 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria