ADOPCJA

Koda

Poznajcie Kodę – niezwykłą, około 2-letnią suczkę, która przeżyła niebezpieczne i fatalne warunki, zamknięta w kojcu zabezpieczonym drutem kolczastym. Dzięki szybkiej interwencji trafiła do Ekostraży, gdzie zaczęła odnajdywać radość życia.

Koda to piękna, większych rozmiarów suczka, która zasługuje na nowy, kochający dom. Mimo trudnych doświadczeń, zachowała niesamowitą radość życia. Jest ostrożna przy pierwszym kontakcie, ale szybko nabiera zaufania i przy kolejnym spotkaniu cieszy się do człowieka. Swoim urokiem i pozytywnym podejściem do życia rozkochała w sobie już wszystkich naszych wolontariuszy

Spacer z Kodą to czysta przyjemność. Ładnie chodzi na smyczy i uwielbia spacery. Zdecydowanie wolniej wraca do klatki, bo świat na zewnątrz fascynuje ją każdego dnia. Bardzo szybko nauczyła się reagować na imię i z radością przychodzi na zawołanie. Szybko się uczy.

Podczas spacerów Koda uwielbia węszyć, interesują ją ludzie, rowery. Zdecydowanie nie jest agresywna, a jedynie zaciekawiona otaczającym ją światem.  Choć może być nieco zdystansowana wobec nowych ludzi, robi postępy z dnia na dzień i staje się coraz odważniejsza. Koda  jest zdrowa i gotowa na nowe przygody z ukochaną rodziną.

Dodatkowo, ważne jest, aby potencjalny opiekun Kody był świadomy, że suczka może być uciekinierką, więc konieczne będzie poświęcenie czasu i uwagi, aby zabezpieczyć jej otoczenie. Zalecamy nie zostawianie jej samej na ogrodzie bez nadzoru, a także pracę nad wzmocnieniem więzi i zaufania, aby minimalizować ryzyko ucieczki.

Koda jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona, posiada chipa, jest przed zabiegiem sterylizacji.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria