ADOPCJA

Demolka

Ta kocia piękność szuka domu stałego, ma około 3 lat. Nasza buraska nie miała łatwego życia, ale dzięki paniom, które dokarmiały stado kotów, mogła chociaż połowicznie czuć się kochana. Odwagi i bezpieczeństwa dodawały jej inne koty, z którymi bardzo się dobrze dogaduje i uwielbia ich towarzystwo.

Demolka przeszła zabieg ekstrakcji większości zębów, bo stan zapalny który miała w pysiu był dramatyczny. Przez to właśnie ma ten słodki jęzorek.

Jeśli chodzi o charakter, Demolka jest jeszcze troszkę nieśmiała i w pierwsze dni w domu na pewno będzie się chować. Super by było, gdyby trafiła do innego kota i przejęła dobre nawyki, jeśli chodzi o kontakt z ludźmi.

Demolka w ogóle nie jest agresywna, po prostu się boi. Mimo, że podoba jej się głaskanie, to troszeczkę jeszcze ma niepewną minę.

Fiv dodatni, felv ujemny. Kotka jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
535010745 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria