ADOPCJA

Sirka

Sirka, okoła 2 -letnia kotka, została przetransportowana do naszego azylu z Ukrainy. Bardzo długo zajęło jej oswajanie się z nowym miejscem. Przy próbie dotyku nieruchomieje, a jej oczka są wielgaśne od strachu.Także do niczego jej nie zmuszamy. Nie chcemy jej dokładać stresu.

Podobno na Ukrainie żyjąc w domu była inna… Chcemy, żeby była inna.. Żeby miala przestrzeń do swobodnego poruszania się. Żeby mogła się bawić, siedzieć na parapecie i oglądać co się dzieje za oknem. Chcemy żeby była odważna i pewna siebie. W klatce tego nie osiągniemy 🙁

Czas, cierpliwość i dom 🏡 Te trzy wartości trzeba jej podarować 🙁 Czy ktoś może jest chętny żeby wziąć chociaż Siri na dom tymczasowy?

Bardzo lubi inne koty.

Testy fiv felv ujemne. Jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
535010745 kontakt sms

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria