ADOPCJA

Kropka i Oczko – kocie rodzeństwo

Kropka i Oczko to bardzo zżyte ze sobą kocie rodzeństwo. Oczko to Kocurek, a koteczka to Kropka. Kotki obecnie mają 3 lata.   

Oczko – to typowy Kocurek uwielbia być głaskany i straszny miziak z niego, jest spokojny, rzadko miauczy. Lubi się bawić. Ładnie korzysta z kuwety. Jest bardzo czysty. 

Natomiast Kropeczka (ta z plamką na pyszczku) lubi głaskanie i wszelkie pieszczoty na własnych warunkach. Jej ulubionym zajęciem jest obserwowanie ptaszków z parapetu. Jest bardziej niezależna i jak na kota przystało, lubi chodzić własnymi ścieżkami. Ale gdy czegoś pragnie słodko miauczy. Jest też bardzo spokojna i grzeczna.

Koty są zaszczepione, zdrowe, posiadają książeczki zdrowia Testy FIV/FELV ujemne.

Od zawsze są razem i dobrze jakby znalazły dom razem. Serce by im pękło, jakby je rozdzielono. Oboje mają spokojne usposobienie, sprawdzą się w domu, gdzie znajdą dużo miłości, głaskania i spokoju. Drapią drapak, nie niszczą i nie drapią mebli. Były wychowane razem z dziećmi.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
609 277 188

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria