ADOPCJA

Leon

Leon to dorosły pies małych gabarytów, mający około 2 lat.

Ten pięknej maści piesek został odebrany ze złych warunków, gdzie przez wiele długich miesięcy musiał walczyć o przetrwanie, rywalizując z innymi psami o jedzenie i schronienie. Przez ten czas nie miał nawet swojego imienia, a jego życie było pełne strachu i niepewności.

Aktualnie Leon przebywa w azylu, gdzie otrzymał swoje imię – teraz wie, że jest ważny i wyjątkowy. Lekko przestraszony, ale pełen chęci do poznawania świata, wychodzi na spacery. Zdarza mu się wystraszyć na nieznane dźwięki lub zaskakujące sytuacje, ale dzięki cierpliwości i wyrozumiałości, jaką okazują mu wolontariusze, coraz bardziej nabiera odwagi.

Kiedy Leon pozna nową osobę, serce jego stopniowo otwiera się na zaufanie. Leon, jak każdy pies, uwielbia uczucie rąk na swojej sierści i ma słabość do pieszczot. Pobyt w azylowym boksie staję się dla niego coraz trudniejszy, tęskni za człowiekiem.

Jedną z jego ulubionych rozrywek jest zabawa z maskotkami – bawi się nimi z radością i ciekawością. Świetnie dogaduje się z innymi psami, dzięki czemu może zamieszkać z innym pupilem, po odpowiednim zapoznaniu. Nie wykazuję żadnej agresji ani do ludzi, ani do innych psów.

Jeśli jesteś gotowy dać Leonowi drugą szansę w życiu i zapewnić mu kochający dom na zawsze, skontaktuj się z nami. Szukamy kochającego domu, który da mu stabilność, spokój i bezpieczeństwo, o którym zawsze marzył.

Leon jest zaszczepiony i odrobaczony.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501 639 535 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria