ADOPCJA

Liliana/Ljajla

To około 1,5 – 2 letnia kotka, która przyjechała z Ukrainy, gdzie miała poranione łapy. Jest przyjazna, ale z początku nieśmiała.

Ta oryginalna piękność, nosi cudowne trzykolorowe futerko z białymi, pastelowo-rudymi i szarymi, a właściwie niemal srebrzystymi odcieniami, potykanymi u brytyjskich czy rosyjskich niebieskich kotów. Futerko w dotyku ma pluszową miękkość.

Lilianka to raczej spokojny kociak, który dużo obserwuje. W nowym otoczeniu na początku może być nieco nieśmiała. Jednak po czasie, jak już się oswoi z sytuacją, to lgnie do człowieka i prosi o głaski. Jest rozmowna w kwestii jedzenia. Lubi spać na miękkim kocyku na krześle w towarzystwie ludzi, chętnie przyjmuje całuski.

Dopisuje jej świetny apetyt i jak przystało na młodzież wie, że jest czas i na zabawę. Z radością zapoluje na wędkę czy muchę albo pogoni się po mieszkaniu z drugim kotem, bo i z innymi mruczkami się bardzo dobrze dogaduje. Mogłaby także być jedynaczką, chociaż preferujemy dokocenie. Obecnie w domu tymczasowym przebywa z dwoma innymi kotami, z którymi ma przyjacielskie relacje.

Kociczka jest kulturalna: chętnie ostrzy pazurki na drapaku i bezbłędnie korzysta z kuwety.

U weterynarza zachowuje spokój. Zdrowie jej dopisuje.

Kotka jest wysterylizowana, zaszczepiona na choroby zakaźne i odrobaczona, testy fiv/felv ujemne.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
535010745 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria