ADOPCJA

Lupi

Przedstawiamy Lupiego – dzielnego kocurka, który przetrwał koszmarne okaleczenie i teraz potrzebuje kochającego domu! Lupi dzielnie znosił codzienne opatrunki i pielęgnację rany, która teraz jest już maleńka. Mimo, że łapka i ogonek były poważnie uszkodzone, udało się je uratować, dzięki czemu teraz jest całkowicie zdrowy i sprawny.

Lupi czasem jest nieśmiały i może zareagować na nagły hałas, ale szybko odzyskuje odwagę. Bardzo lubi towarzystwo innych kotów i nie wchodzi w konflikty. Uwielbia ludzi i głaskanie, można go spokojnie wziąć na ręce.

Kocurek jest naprawdę wspaniały i z całego serca polecamy go do adopcji. Ma około 3/4 lat, jest wykastrowany, przetestowany na FIV/FELV z wynikiem negatywnym, zaczipowany oraz odrobaczony.

Jeśli szukasz lojalnego i kochającego towarzysza, Lupi jest idealnym wyborem! Daj mu szansę na nowy, kochający dom.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
725591560 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria