ADOPCJA

Maciuś

Maciuś to kot, którego nie da się nie lubić. Gdy tylko się u nas pojawił, skradł serca wszystkich wolontariuszy. Jest pewny siebie, niczego się nie boi i uwielbia być w centrum uwagi. Maciek jest dużym kotem, waży ponad 7kg. Kocha towarzystwo ludzi i potrafi wylegiwać się godzinami na kolanach wolontariuszy.

Niestety kocurek ma cukrzycę, zapewne stąd jego spora waga – dopiero u nas zostało podjęte leczenie. Maćkowi trzeba codziennie mierzyć poziom cukru oraz podawać insulinę. Nie są to bardzo skomplikowane czynności, osobie zainteresowanej adopcją chętnie pokażemy, jak należy to robić.

Maciuś ma około 7 lat. Złości się, gdy w centrum uwagi jest inny kot, dlatego może zamieszkać jedynie z bardzo spokojnym kociakiem lub zostać jedynakiem.

Testy FIV / FELV ujemne, jest wykastrowany.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
535010745 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria