Malysh szuka domu

ADOPCJA

Małysz (Malysh)

Małysz, młody piesek, który kiedyś był bezdomnym szczeniakiem, walczył o życie na ulicach Odessy. Przeszedł przez wiele, doznając okrucieństwa, którego nie zasłużył. Doświadczył bólu i głodu, był potrącony przez auto, ale wciąż walczył.

Małysz miał szczęście trafić na swoje Anioły, którzy mu pomogli. Poddano go operacjom, które przywróciły mu nadzieję i pewność. Zostało mu zoperowane oko, naprawiono uszkodzony nerw twarzowy i ucho.

Po przyjeździe do Wrocławia obiecaliśmy mu dalsze leczenie, ale także wsparcie dla jego złamanej duszy. Początki nie były łatwe. Nowe otoczenie, obce twarze – młody piesek bał się ludzi. Po tym, co przeszedł, to zupełnie zrozumiałe… 💔

Ale pracujemy z nim. Powoli, delikatnie, krok po kroku odkrywamy świat razem. Widzimy pierwsze sukcesy – Małysz ma swoich psich przyjaciół, z którym biega i szaleje na wybiegu. Zaczyna ufać opiekunce z Ekostraży, prosząc o pieszczoty i zabawę. Kong pomaga mu w walce ze stresem – po zabawie odpoczywa spokojnie. Małysz chodzi na spacery poza teren – jest to wielki sukces.

Szukamy świadomego opiekuna, który otworzy swe serce na przeszłość Małysza i pomoże mu odzyskać radość życia. Potrzebujemy kogoś cierpliwego i kochającego…

Małyasz ma około roku, jest zaszczepiony, odrobaczony, przed zabiegiem kastracji.

W Ekostraży od: 29.09.2023r

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
+48 501 639 535

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria