ADOPCJA

Mazun


Poszukujemy domu stałego dla uroczego Mazuna, który ma około 3 lat.

Mazunek to wesoły kocurek, który zawsze wita swojego opiekuna w domu tymczasowym, gdy słyszy klucze w drzwiach. Jest bardzo przyjazny i łatwo się z nim dogadać.

Zna zasady korzystania z kuwetki i uwielbia być głaskany. Jest też kocim psotnikiem, uwielbiającym szaleństwa i zabawę. Kwiatki go nie interesują, ale wszystko inne, co się turla lub wydaje dźwięki, to dla niego fascynujące zabawki!

Mazunek to miły i przytulny kot, który lubi spędzać czas z ludźmi. Jednak ma swoje granice, i jeśli mu się coś nie podoba, potrafi delikatnie ostrzec. Dlatego do domu z małymi dziećmi może nie być odpowiedni.

Mazun może mieszkać z innym kotem, o ile ten też lubi towarzystwo innych zwierzaków. Nie da sobie „w wąsy dmuchać”, więc potrafi stanowczo stawić czoła sytuacjom, które go niepokoją.

Jeśli szukasz towarzyskiego i zabawnego kocurka, Mazun może być idealnym wyborem! Czekamy na kochający dom dla tego uroczego kotka.

Kocurek jest wykastrowany, a testy na FIV/FELV są negatywne.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
535 010 745 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria