ADOPCJA

Mika

Puszysta i jakże piękna 7-letnia Mika rozgląda się za domem. Koteczka nie lubi innych zwierząt, za to obdarza ludzi całkowitą miłością. Domaga się pieszczot, a klatka, w której mieszka, jest zdecydowanie za mała. Mika, jak przystało na grzeczną, dorosłą koteczkę, jest bardzo spokojna.

Nie miała łatwego życia, trafiła do nas w stanie nieleczonych dróg oddechowych. Po wdrożeniu odpowiedniego leczenia jej stan zdrowia szybko się poprawił. Kotce trzeba jeszcze zrobić porządek w jamie ustnej, ale na tę chwilę nie jest to pilne.

Testy FIV/FELV ujemne, z tego co wiemy została wysterylizowana przez wcześniejszych właścicieli. Jest odrobaczona i ma aktualne badania krwi. Mika szuka domu tymczasowego lub stałego.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
790289691 (kontakt sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria