ADOPCJA

Mishka

Mishka, to wyjątkowa suczka, która przebyła trudną drogę, teraz marzy o kochającym domu i troskliwych właścicielach. Została uratowana z łańcucha, gdzie od szczeniaka była przykuta do budy. Przez ten czas była głodzona, karmiona owsianką na wodzie…

Jednak mimo trudów, ta przyjacielska i ciekawska psina, zachowała w sobie ogromną miłość do ludzi. Z entuzjazmem inicjuje kontakt i tęskni za bliskością człowieka. Uwielbia zabawę, ale czasami, gdy jest zbyt podekscytowana, może się nakręcić i delikatnie podgryzać – to cecha typowa dla szczeniaka, która wymaga trochę pracy i cierpliwości.

Jej stosunek do innych psów jest raczej przyjazny, nie sprawdzono, jak reaguje na koty i dzieci.

Suczka jest zaszczepiona i odrobaczona, wkrótce będzie gotowa na kastrację. Nie wykazuje lęku, co świadczy o jej silnym charakterze i gotowości do zaufania nowym opiekunom.

Jednakże, adoptując tę kochającą psią duszę, prosimy o świadome podejście i pełną odpowiedzialność. Angażując się w wychowanie i opiekę możesz dać jej nową szansę na szczęśliwe życie.

Zapraszamy Cię na spotkanie z tą wspaniałą psią duszą! Chcielibyśmy, abyś mógł/mogła poznać ją bliżej podczas spaceru zapoznawczego. To świetna okazja, by zobaczyć jej radość i energię oraz ocenić czy będzie odpowiednim członkiem Twojej rodziny.

Jeśli masz miejsce w swoim sercu i domu dla tej uroczej suczki, skontaktuj się z nami.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
+48 501 639 535

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria