misiek_adopcja

ADOPCJA

Misiek

Pewnie pamiętacie mnie jako psiaka z ogromnymi guzami zwisającymi z ogona. Guzów już nie ma, ale do pełnego szczęścia potrzeba jeszcze jednego… własnego domku.

Poprzedni właściciele trzymali mnie na łańcuchu, teraz odkrywam świat na nowo, chętnie zrobiłbym to ze swoim człowiekiem. Na początku trochę się bałem, zmiany na ogonie bardzo bolały, ale po starym życiu został tylko mały kikut zamiast ogona.

Wolontariusze mówią na mnie Misiek, bo jestem duży, silny i kudłaty. Uwielbiam długie spacerki, jeszcze trochę obawiam się ruchu ulicznego, ale w spokojnej okolicy nabieram pewności siebie.

Misiek jest większym psiakiem, waży ok. 30kg. Ma ok. 8 lat. Został wykastrowany. Ma przyjazny, ugodowy charakter, dogaduje się też z innymi psami.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
501639535

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.