ADOPCJA

Myszak

Około 5-letni Myszak zanim do nas trafił to mieszkał w operze albo jeździł karetką pogotowia, w której nie działał sygnał . To takie przypuszczenia ze względu na to jak ten kocurek prześmiesznie miauczy. Dźwięk jest nie do opisania.

Kocurek jest bardzo gadatliwy, uwielbia wylegiwać się na oknie w słońcu czy też w cieniu. Jemu bez różnicy, byleby wcisnąć się jak najblizej siatki i moc spokojnie leżeć w dziwnych pozach. Dlatego przy adopcji, właściciel będzie musiał osiatkować okna.

Myszak lubi się tulić, ale najbardziej lubi odpoczywać i gadać. Często chodzi za człowiekiem i próbuje zwrócić na siebie uwagę. Nie ma w nim cienia agresji. Jest bardzo odważny, ale spokojny w swoim zachowaniu.

Toleruje inne koty i nie ma z nimi problemu, chyba że chodzi o jakieś ulubione miejsce to pokazuję ostrożnie łapką, że to jego. Nie jest agresywny w stosunku do ludzi, nie drapie, nadaję się do mieszkania z dziećmi.

Kocurek jest wykastrowany, testy fiv felv ujemne.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
609277188

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria