ADOPCJA

Negrito

Cześć! Jestem Negrito, uroczy czarny kocurek z ogromnym sercem, który szuka swojego domu na zawsze!

Moja historia zaczyna się w pewnym zakładzie pracy, gdzie błąkałem się przez dwa długie tygodnie. Co działo się wcześniej? Nikt nie wie. Gdy trafiłem do Ekostraży miałem problemy ze skórą, więc moje futerko jeszcze odrasta w niektórych miejscach. Ale nie martwcie się, wkrótce będę prawdziwym kocim modelem!

Jestem prawdziwym pieszczochem – uwielbiam głaskanie i przytulanie. Mam mnóstwo energii i kocham się bawić, ale jednocześnie jestem bardzo grzeczny. Marzę o domu, gdzie odnajdę spokój i miłość.

Jeśli szukasz wesołego, energicznego towarzysza, który jednocześnie potrafi być delikatny i kochający, to ja – Negrito – jestem tym, kogo potrzebujesz! Czekam z niecierpliwością na ciepły, kochający dom, w którym będę mógł być szczęśliwy.

Zapraszam do kontaktu, żebyśmy mogli się poznać i zakochać w sobie nawzajem!

Wykastrowany

Testy fiv/felv ujemne

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
535 010 745 sms

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria