ADOPCJA

Oskar

Hej jestem Oskar i ciocia mówi, że mam małe szanse na jakikolwiek dom ze względu na to, że mam białaczkę.To smutne, że przez jakiegoś wirusa ludzie mnie nie będą chcieli.

Nie trzeba się bać kontaktów ze mną. Ta choroba nie przenosi się na ludzi. Biorąc pod uwagę to, że zapewne odejdę szybciej niż moi zdrowi rówieśnicy, to tym bardziej potrzebuje domu ?.

Powinienem mieć do kogo się przytulić i z kim się bawić…

Miałem dwa mocne kryzysy, ale leki mnie bardzo szybko podniosły. Aktualnie mam dobre wyniki krwi, miałem dokładne usg brzuszka i czuję się świetnie. Mam duży apetyt, wzorowo załatwiam się do kuwety i kooocham zaczepiać ludzi.

Nie wyobrażam sobie spędzić całego życia w klatce. ? Może znajdzie się osoba, która już ma kotka felv dodatni… Lub ma doświadczenie i nie będzie nam straszna moja choroba ?

Oczywiście przyszły właściciel musi wiedzieć, że nie mogę mieszkać z innymi zdrowymi kotami. Na psy się ta choroba nie przenosi, więc jak najbardziej mogę zamieszkać z psem.

Trzeba wziąć pod uwagę to, że mój organizm nie zawsze będzie dobrze radził sobie z wirusem. Moje zdrowie może gwałtownie się pogorszyć.

Szukamy domu stałego ❗

Fiv ujemny, Felv dodatni.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
535010745 (sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria