ADOPCJA

Prosper

Prosper był dziki i agresywny. Kiedy do nas przyjechał, nie dał się dokładnie obejrzeć, jednak zapach ropy i widok kawałka łapy, jaki mu wisiał na cienkiej skórze, mówił nam już dużo. Zastanawialiśmy się czy jeszcze zdążymy mu pomóc. Wszystko jednak poszło bardzo sprawnie, weterynarz nasz przypadek przyjął priorytetowo i Prosper miał amputacje przedniej kończyny. Wszystko się ładnie zagoiło. Wyniki krwi były dobre, więc dawało to nam nadzieję na szybką rekonwalescencję.

Prosper jest starszym kotem, myślimy że ma około 6/8 lat. Dalej wygląda jak kupka nieszczęścia, ale my już nic więcej nie zrobimy. Musi mieć dom. Jest bardzo strachliwy i wrażliwy, jednocześnie szuka kontaktu z człowiekiem. Bardzo polubił głaskanie i przytulanie. Coraz częściej sam zaczepia do głaskania, a przy drapaniu główki słodko ugniata przednią, jedyną łapką.

Będzie potrzebował w domu troszkę więcej czasu na zaaklimatyzowanie się, ale warto dać mu czas, z pewnością odwdzięczy się później. Niestety Prosper nie lubi innych kotów.

Testy fiv / felv ujemne, wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
790-556-818 (kontakt sms)

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria