ADOPCJA

Ragnar

Wpłać pełny miesięczny koszt utrzymania – a otrzymasz certyfikat wirtualnej adopcji  ❤

Ragnar, który po wypadku w Rumunii miał przypisaną jedynie eutanazję, stoi teraz na swoich nogach! To niesamowite osiągnięcie, jednak wszystko wymaga czasu i zaangażowania. Dzięki setkom godzin rehabilitacji, gilganiu stópek, ściskaniu ogonka i fizjoterapii, Ragnar dostał szansę, by wypracować tzw. chód rdzeniowy.

Po konsultacjach u neurologów i badaniach, operacja stabilizacji kręgosłupa okazała się niemożliwa i potencjalnie szkodliwa. Ragnarowi nie jest łatwo, zwłaszcza że leczony jest na nicienie sercowe. Walka o jego zdrowie jest trudna, jednak widzimy ogromne postępy.

Na początku Ragnar może wydawać się nieufny wobec ludzi, próbując ich odstraszyć kłapaniem zębami, jednak wystarczy chwila cierpliwości i smaczne jedzenie, aby szybko przekonać go do siebie. Po zaznajomieniu się z nim poprzez smaczki przy ćwiczeniach, Ragnar nie wykazuje agresji i zaczyna okazywać swoje ciepłe i przyjazne usposobienie. To pies, który potrzebuje cierpliwości, ma własne zdanie i jeszcze boi się świata, ale pracujemy nas tym! Będzie cudownym kumplem.

Czy jesteś osobą, która może podarować Ragnarowi tymczasowy dom we Wrocławiu? Potrzebujemy miejsca, gdzie będzie można kontynuować fizjoterapię i leczenie we współpracy z nami, jednak w domowych warunkch . Jeśli czujesz, że możesz pomóc, skontaktuj się z nami wysyłając sms.

Pod opieką Ekostraży od 24.10.2023r.

Chcesz zaoferować dom stały lub tymczasowy? Skontaktuj się z opiekunem, który przekaże komplet informacji.

Numery opiekuna:
SMS: 501 639 535

Wszystkie przekazywane przez nas psy są zaczipowane, odrobaczone i zaszczepione (jeśli pozwala na to stan zdrowia). Wszystkie koty mają zrobione testy FIV/Felv.

Co potem?

  • Zaprosimy Cię na zapoznanie się ze zwierzakiem
  • Gdy będziesz zdecydowany, przeprowadzimy wizytę przedadopcyjną (nie martw się, to nic strasznego! Po prostu chcemy się upewnić, że podopieczny trafi do kochającego domu)
  • Gdy wszystko będzie w porządku, podpiszemy umowę i umówimy się na przekazanie zwierzęcia.

Galeria